• LIMONKA

70.00
szt.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 2 szt.
Waga 0.05 kg
Skład: 63% Baby Alpaca 30% Mulberry Silk 7% Extrafine Merino
Waga 50g

Długość 450m

Zalecane druty 3 - 3,5mm

Próbka 10x10cm: 26o na 38rz

To wspaniała alternatywa dla moherowych włóczek. Długie włókna alpaki robią przyjemną i puszystą mgiełkę wokół włókna złożonego z jedwabiu i wełny merino. Nawet intensywne kolory dają efekt matowego wykończenia. Pojedynczo lub podwójnie nadaje się do piórkowych, lekkich swetrów i kardiganów. Jako dodatkowa nitka do innej włóczki nada miękkości i objętości swetrom, czapkom, szalikom oraz kamizelkom.

UWAGA! Motki nie są identyczne, kolory nawet w obrębie jednego barwienia mogą się od siebie różnić. W celu uniknięcia widocznych przejść między motkami, polecam przez około 10-15 rzędów przeplatać ze sobą nitki (1 rz. motkiem A, 2 rz. motkiem B, 3 rz. motkiem A - itd.).

Włóczek ręcznie barwionych NIE NALEŻY PRAĆ W PRALCE. Dla długiej żywotności dzianiny oraz koloru, proszę o pranie w dużej ilości wody z niewielkim dodatkiem detergentu. Pierzemy ręcznie, nie dłużej niż 5min. Dzianiny nie wolno namaczać, a już tym bardziej zostawiać w wodzie na kilka godzin. Dzianinę należy prać samodzielnie - nie łączyć w praniu z innymi dzianinami w innych kolorach.

Włóczek ręcznie barwionych NIE NALEŻY PRAĆ W PRALCE.

Dla długiej żywotności dzianiny oraz koloru, proszę o

  • pranie w dużej ilości chłodnej wody (poniżej 30 stopni) 
  • niewielki dodatek detergentu 
  • tylko pranie ręcznie, nie dłużej niż 5min 
  • nie namaczanie dzianiny, nie zostawianie w wodzie 
  • pranie dzianiny samodzielnie - nie należy łączyć w praniu z innymi dzianinami w innych kolorach