• AKWARIUM

95.00
szt.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 2 szt.
Waga 0.05 kg

Skład : 75% Superkid Mohair 25% Mulberry Silk

Waga 50g

Długość 420m

Zalecane druty 2,5 - 3 mm

Próbka 10x10cm: 19o. na 30rz

PUSZEK zadowoli nawet najbardziej wymagających. Jest cudownie miękki i puszysty. Posiada klasyczną gramaturę dla moherowych włóczek, więc z łatwością znajdziesz projekty, w których można ją wykorzystać. Sprawdzi się w robótce zarówno w postaci pojedynczej nitki, jak i podwójnej, oraz jako dodatek do innych włóczek. Można z niej zrobić piórkowe swetry, kardigany, dodawać do chust, czapek, szalików, kamizelek.

UWAGA! Motki nie są identyczne, kolory nawet w obrębie jednego barwienia mogą się od siebie różnić. W celu uniknięcia widocznych przejść między motkami, polecam przez około 10-15 rzędów przeplatać ze sobą nitki (1 rz. motkiem A, 2 rz. motkiem B, 3 rz. motkiem A - itd.).

Włóczek ręcznie barwionych NIE NALEŻY PRAĆ W PRALCE. Dla długiej żywotności dzianiny oraz koloru, proszę o pranie w dużej ilości chłodnej wody (poniżej 30 stopni) z niewielkim dodatkiem detergentu. Pierzemy ręcznie, nie dłużej niż 5min. Dzianiny nie wolno namaczać, a już tym bardziej zostawiać w wodzie na kilka godzin. Dzianinę należy prać samodzielnie - nie łączyć w praniu z innymi dzianinami w innych kolorach.

Włóczek ręcznie barwionych NIE NALEŻY PRAĆ W PRALCE.

Dla długiej żywotności dzianiny oraz koloru, proszę o

  • pranie w dużej ilości chłodnej wody (poniżej 30 stopni) 
  • niewielki dodatek detergentu 
  • tylko pranie ręcznie, nie dłużej niż 5min 
  • nie namaczanie dzianiny, nie zostawianie w wodzie 
  • pranie dzianiny samodzielnie - nie należy łączyć w praniu z innymi dzianinami w innych kolorach