• BARBIE

75.00
szt.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 3 szt.
Waga 0.1 kg

Skład : 100% wełna merino superwash 4 ply (19,5mic)

Waga 100g

Długość 400m

Zalecane druty 3 - 3,5mm

Próbka 10x10cm: 26o na 38rz

To klasyk nad klasykami. To włóczka typu fingering (skręcona z 4 nitek, 4ply) z najmilszej wełny merynosów o grubości włókna 19,5 mic. Taka grubość włókien skutkuje niesamowitą miękkością MERYNOSKA i przyjemnością zarówno z noszenia, jak i dziergania. Jest to wełna superwash, co oznacza, że teoretycznie można ją prać w pralce - jednak stanowczo to odradzam!

UWAGA! Motki nie są identyczne, kolory nawet w obrębie jednego barwienia mogą się od siebie różnić. W celu uniknięcia widocznych przejść między motkami, polecam przez około 10-15 rzędów przeplatać ze sobą nitki (1 rz. motkiem A, 2 rz. motkiem B, 3 rz. motkiem A - itd.).

Włóczek ręcznie barwionych NIE NALEŻY PRAĆ W PRALCE. Dla długiej żywotności dzianiny oraz koloru, proszę o pranie w dużej ilości wody z niewielkim dodatkiem detergentu. Pierzemy ręcznie, nie dłużej niż 5min. Dzianiny nie wolno namaczać, a już tym bardziej zostawiać w wodzie na kilka godzin. Dzianinę należy prać samodzielnie - nie łączyć w praniu z innymi dzianinami w innych kolorach.

Włóczek ręcznie barwionych NIE NALEŻY PRAĆ W PRALCE.

Dla długiej żywotności dzianiny oraz koloru, proszę o

  • pranie w dużej ilości chłodnej wody (poniżej 30 stopni) 
  • niewielki dodatek detergentu 
  • tylko pranie ręcznie, nie dłużej niż 5min 
  • nie namaczanie dzianiny, nie zostawianie w wodzie 
  • pranie dzianiny samodzielnie - nie należy łączyć w praniu z innymi dzianinami w innych kolorach